Kapitan Polek\

Polskie książki dla dzieci

Kapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieci

Autorzy

 
 
Magiczny Autobus Odc. 10-12
Opis:
FILM EDUKACYJNY

Odcinek 10 - "SMACZNEGO"

Magiczny Autobus zamieniony przez Panią Loczek w smaczną przekąskę, trafia wraz z zawartością paczki kukurydzianych chrupek do przewodu pokarmowego Arnolda. Podczas tej niezwykłej wycieczki bohaterowie serialu poznają układ trawienny człowieka.

Odcinek 11 - "BRYGADA ROZKŁADU"
W tym odcinku przekonujemy się, że wszystko w przyrodzie jest potrzebne. Przyglądamy się jak sama natura organizuje wielkie sprzątanie. Poznajemy proces naturalnego rozkładu obumarłych roślin. Magiczny Autobus wędrując po pniu powalonego drzewa pomoże wszystkim lepiej zrozumieć w jaki sposób każde zwierzątko i każdy owad ma w tym procesie coś ważnego do zrobienia.

Odcinek 12 - "WYPRAWA DO WNĘTRZA RALPHIEGO"
Ralphie nie może wziąć udziału w programie telewizyjnym, ponieważ bardzo źle się czuje. Dzięki Magicznemu Autobusowi przyjaciele Ralphi’ego przedostają się do wnętrza jego organizmu, aby rozpoznać chorobę. Muszą wyleczyć chłopaka przed jego występem na żywo w telewizji.


Czas projekcji: 3 x 23 min.

Cena detaliczna: € 7.90

Opinie o produkcie
Brak opinii o tym produkcie