Kapitan Polek\

Polskie książki dla dzieci

Kapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieci

Autorzy

 
 
Magiczny Autobus Odc. 13-15
Opis:
FILM EDUKACYJNY

Odcinek 13 - "SUCHE JAK PIEPRZ"

Magiczny Autobus zamieniony przez Panią Loczek w smaczną przekąskę, trafia wraz z zawartością paczki kukurydzianych chrupek do przewodu pokarmowego Arnolda. Podczas tej niezwykłej wycieczki bohaterowie serialu poznają układ trawienny człowieka.

Odcinek 14 - "WYBUCHOWA SPRAWA"
W tym odcinku nasi odkrywcy wraz z panią Loczek zgłębiają tajniki budowy skorupy ziemskiej. Dzięki niezwykłym możliwościom Magicznego Autobusu, odbywają wycieczkę do wnętrza Ziemi. Na dnie oceanu obserwują jak wybuchają wulkany i jak tworzą się nowe wyspy.

Odcinek 15 - "MIĘŚNIE TO ZA MAŁO"
Tym razem przyjaciele wpadają na pomysł, by zbudować maszynę, która wyręczy ich we wszystkich ciężkich pracach. Próbują ułatwić sobie życie, konstruując prostego robota wzorowanego na budowie ludzkiego ciała. Okazuje się jednak, że to nie jest takie łatwe. Dowiadują się przy okazji po co człowiekowi jest szkielet i jak ważne spełnia zadania.


Czas projekcji: 3 x 23 min.

Cena detaliczna: € 7.90

Opinie o produkcie
Brak opinii o tym produkcie