Kapitan Polek\

Polskie książki dla dzieci

Kapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieci

Autorzy

 
 
Żyj z pasją. Odkryj swoje przeznaczenie
Autor: Attwood Janet Bray i Attwood Chris
Opis:
Chcesz mieć poczucie, że twoje życie ma sens? Chcesz, aby twoje pragnienia były dla ciebie źródłem motywacji i inspiracji? Chcesz czuć się spełniona i szczęśliwa? Chcesz żyć z pasją? Ten praktyczny poradnik jest dla ciebie!

Poznaj prosty i skuteczny sposób, aby odkryć, czego ci potrzeba, aby marzenia stały się rzeczywistością. Janet Bray i Chris Attwoodowie pokażą ci, jak żyć zgodnie ze swoim powołaniem. Krok po kroku odkryjesz, co jest w twoim życiu najważniejsze. Staniesz się zmotywowany i odważny,zaczniesz wieść atysfakcjonujące życie.
 
Poznaj metody i ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz poczucie spełnienia w życiu. Zainspiruj się historiami zwykłych ludzi, którzy poszli za głosem przeznaczenia, w tym opowieścią autorki o jej fascynującej podróży do Indii.

Poznaj także niezwykłych ludzi, którzy żyją z pasją!

Chris i Janet Bray Attwoodowie są właścicielami firmy marketingowo-konsultingowej i założycielami czasopisma internetowego ?Healthy Wealthy nWise?. Kiedy nie podróżują po odległych zakątkach globu, podążając za swoimi pasjami, mieszkają w Kalifornii.Wydawnictwo: G+J Gruner&Jahr
Okładka: miękka
Data wydania: 2011

Cena detaliczna: ? 12.50

Opinie o produkcie
Brak opinii o tym produkcie