Kapitan Polek\

Polskie książki dla dzieci

Kapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieciKapitan Polek - Polskie książki dla dzieci

Autorzy

 
 
Magiczny Autobus Odc. 7-9
Opis:
FILM EDUKACYJNY

Odcinek 7 - "WIZYTA W MROWISKU"

W kolejnym odcinku naszego serialu Magiczny Autobus wraz z panią Loczek i jej klasą jedzie na spotkanie z Królową Mrówek. Wszyscy zostają zmniejszeni do rozmiaru tych pracowitych owadów, co umożliwia im poznanie codziennego życia mrowiska i jego mieszkańców.

Odcinek 8 - "ŻABA W TARAPATACH"
Tym razem nasi przyjaciele wyruszają na poszukiwanie zaginionej żaby. Autobus zamienia się w wielką ropuchę i zabiera wszystkich na fascynującą wyprawę . Młodzi odkrywcy poznają owady i zwierzęta mieszkające na łąkach, bagniskach i podmokłych zaroślach.

Odcinek 9 - "NAWIEDZONY DOM"
W czasie tej niezwykłej wycieczki autobus się psuje. Szukając pomocy, nasi bohaterowie trafia do dziwnego domu - muzeum muzyki. Muszą tu zanocować. Wszędzie słyszą niesamowite odgłosy i próbują odnaleźć ich źródła. Poznają różne muzyczne instrumenty oraz zgłębiają tajemnicę rozchodzenia się dźwięku.


Czas projekcji: 3 x 23 min.

Cena detaliczna: € 7.90

Opinie o produkcie
Brak opinii o tym produkcie